• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Володимир Когут відвідав Опішнянську громаду

Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут та заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОВА Віктор Скриль з робочим візитом відвідали Опішнянську громаду.

Поспілкувалися з головою ТГ Миколою Різником. Обговорили питання інвентаризації земель та реалізацію проєкту з ефективного запровадження мінімального податкового зобов’язання.
Громада скористалася обласною програмою ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини та провела інвентерезацію земельних ділянок, зайнятих полезахисними смугами, розташованих на землях сільськогосподарського призначення.
«Проведення інвентаризації дає можливість юридично визначити власників цих земель і посилити відповідальність за їх збереженням та використанням, – наголосив Володимир Когут. – Торік у межах програми на Полтавщині виготовлено та затверджено технічну документацію 1987 ділянок загальною площею 3013 гектарів. Роботи проведено за рахунок співфінансування з обласного та місцевих бюджетів».
Також керівники ознайомилися з роботою КП «ОПІШНЯ-АГРО», яке наразі займається тепличним вирощенням овочів: помідорів, огірків та цибулі.
«Таке підприємство – це чудовий приклад ефективного використання земель громади, що сприяє створенню нових робочих місць та наповненню бюджету», – зауважив Володимир Когут.
Крім того, обговорили питання цифрової трансформації громади. Використання освітніх інформаційних систем в закладах освіти, підвищення рівня цифрової грамотності жителів громади, облаштування відкритих Wi-Fi зон, наповнення Єдиного державного реєстру адрес. Ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk