• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Про участь у стажуванні архівістів на базі літньої архівної школи у Будапешті (Угорщина)

З 17 по 21 червня 2024 року за сприяння Державної архівної служби України та Музею-Архіву ГОЛТА (Канада), який реалізує освітній проєкт із стажування молодих спеціалістів державних архівів України, відбудеться освітній захід в рамках архівної літньої школи у Будапешті (Archival Summer School for Ukraine) для українських архівістів.

Учасники літньої школи відбиралися на конкурсній основі. Знання англійської мови було обов’язковою умовою. За результатами опрацювання аплікаційних форм відібрана кандидатом Пащенко Тетяна Вікторівна, архівіст I категорії відділу зберігання та обліку документів Державного архіву Полтавської області.
Мета архівної школи - ознайомлення українських архівістів з роботою європейських колег, принципами, методикою та практикою, налагодження комунікацій.
Програма навчання орієнтована на такі питання як вивчення архівної теорії, оцифрування архівних джерел, надання довідкових послуг, забезпечення збереженості аудіодіовізуальних та електронних документів, робота міжнародних фахових організацій, основи проектного співробітництва.
Окрім тематичних засідань українські архівісти матимуть можливість застосувати здобуті знання та навички під час практичних занять з використанням архівних матеріалів Blinken OSA.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk