• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Вектори подальшої співпраці з представниками ЮНІСЕФ Україна обговорили в Полтавській ОВА

Про основні вектори співпраці щодо розвитку альтернативних форм сімейного виховання, посилення галузевих служб та підрозділів, забезпечення захисту прав дітей говорили на зустрічі з представниками ЮНІСЕФ Україна в Полтавській ОВА.

«Кожна дитина повинна виховуватися в родині. В області ми працюємо над створенням умов для розвитку сімейних форм виховання: опікунства, усиновлення, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

«Ми зацікавлені в тісній співпраці з вашою областю. Маємо спільні цілі та завдання, які сфокусовані на повернення дітей у родини. Для їх досягнення у громадах повинні працювати над компонентами, які дадуть позитивний результат. Зокрема це надання соціальних послуг, розвиток відповідної інфраструктури й сімейних форм виховання», – сказала спеціаліст із питань захисту дітей ЮНІСЕФ в Україні Ван Чі Пхам.

На Полтавщині визначають громади для втілення грантових проєктів від ЮНІСЕФ. До відбору підходять виважено. Звертають увагу на необхідність розвитку сімейних форм виховання в громаді, її фінансову спроможність та наявність відповідної інфраструктури.
Обговорили на зустрічі й питання повернення в Україну тимчасово переміщених (евакуйованих) за кордон дітей та реалізацію їхнього права на сім’ю.

«Нині 65 дітей з області перебувають за кордоном. Вони проживають у гарних умовах, забезпечені всім необхідним. Ми працюємо на тим, щоб повертати дітей в умови не гірші, ніж ті, в яких вони зараз перебувають. Уже маємо позитивні приклади – сім дітей повернулися на Полтавщину в родини», – наголосив Володимир Василенко.

В області й надалі працюватимуть над тим, щоб діти, які залишилися без батьків, виховувалися в сім'ях.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk