• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Коаліція 1325 – перші кроки партнерства

2 квітня відбулась перша польова зустріч потенційних партнерів Коаліції 1325 Полтавщина – неформального об’єднання проактивних громадських організацій, готових об’єднати зусилля для реалізації в області завдань Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Зустріч стала черговим етапом на шляху до створення Коаліції, після проведення широкого анкетування зацікавлених стейкхолдерів та в першу чергу мала за мету знайомство партнерів, визначення географічного покриття їх активностей, а також фокусу проектної діяльності в контексті завдань Стратегічних та Операційних цілей Національного Плану.

Також в межах зустрічі були обговорені організаційні моменти, комунікативна рамка та пропозиції до установчих документів, які будуть визначати засади партнерства та взаємодію сторін, а саме Меморандуму та Регламенту Коаліції.

В подальшому всі потенційні партнери, серед яких і представники правоохоронних інституцій, структурних підрозділів ОВА та наукових установ отримають відпрацьованих драфт-меморандуму.

Також вітаємо всіх з чудовим початком, дякуємо за активність, та готуємось до широкої зустрічі партнерів і урочистого підписання Меморандуму, яке попередньо заплановане на 24.04.2024 на 13:25.

Нагадуємо, що Коаліція 1325 Полтавщина має офіційну сторінку в мережі Facebook https://www.facebook.com/1325poltavaregion, для відслідковування новим запроваджені пошукові теги #1325Полтавщина та #1325PoltavaRegion.

Довідково: Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” – рамковий документ наголошує на важливій ролі жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів та в розбудові миру, а також закликає держави-члени забезпечити більш активну участь жінок на всіх рівнях прийняття рішень в національних, регіональних і міжнародних інститутах, у механізмах запобігання, управління та вирішення конфліктів.

 

Департамент соціального захисту населення ПОВА

Полтавський обласний центр соціальних служб

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk