• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Математичні змагання у Полтавській обласній МАН

Щороку 14 березня відзначається Міжнародний день математики, або День числа Пі. Цього дня та декілька тижнів після нього тривають івенти, присвячені математиці й науковій освіті. 2 квітня на платформі ZOOM відбувся математичний батл між вихованцями Кременчуцької, Лубенської, Миргородської та Решетилівської філій Полтавської обласної Малої академії наук –  змагання «Міжфілійний математичний боул». Перемогу виборола Лубенська філія ПОМАН.

Кожна команда складалася із 4-х юних науковців-математиків. Такий формат командних інтелектуальних змагань між філіями Полтавської обласної МАН апробований уперше, але зацікавив старшокласників. Переможці змагання поласують смачною піцою. Учасники математичного батлу вирішили провести змагання-реванш. Тому вже заплановано «Міжфілійний математичний боул-2».

 Конкурсні завдання підготувала та модерувала завідувачка організаційного відділу ПОМАН Олена Зайцева. У журі працювали фахівці ПОМАН: методистка відділення математики та відділення інформаційних технологій Тетяна Шостак і методист відділення фізики й астрономії та відділення інженерії і матеріалознавства Олександр Москаленко.

За словами лауреата Нобелівської премії Бертрана Рассела, «математика – це єдиний правильний спосіб думати». Рухаймо наукову освіту Полтавщини вперед разом!

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk