• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У ПАНО ім. М.В. Остроградського проведено методичний марафон «Освітні пріоритети старту базового циклу нової української школи»

1 квітня 2024 року Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського стала місцем проведення методичного марафону, що зібрав представників освітніх спільнот громадянської та історичної, мовно-літературної, соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей.

Співробітники академії спільно із представниками ТОВ «Літера ЛТД» підготували захід, в основу якого була покладена ідея методичного різноманіття у спільності досягнення провідних завдань сучасної школи – реалізації державної освітньої політики, упровадження реформи НУШ, розвитку військово-патріотичного виховання.

Під час пленарної частини марафону було підписано меморандум про співпрацю ПАНО ім. М.В. Остроградського та ТОВ «Літера ЛТД». Директор академії Віталій Зелюк наголосив на важливості міжгалузевої співпраці в умовах війни, адже провідні науковці, експерти, методисти, учителі-практики, автори підручників мають консолідувати зусилля і давати рішучу ідеологічну відсіч ворогові, шляхом розбудови сильної, конкурентної української освіти. Директор ТОВ «Літера ЛТД» Сергій Макаревич подякував освітянам Полтавщини за небайдужість і зацікавленість у відкритті нових граней співпраці та в свою чергу гарантував якісний зворотній зв’язок між авторами підручників видавництва та учителями практиками для реалізації спільної мети – навчання будівничих прогресивної, європейської української державності майбутнього.

Відома освітня експертка, кандидатка історичних наук, співавторка підручників, зошитів і посібників з історії та громадянської освіти Антоніна Макаревич акцентувала увагу присутніх на важливості військово-патріотичного виховання. Вона підкреслила, що в освіті є питання, які мають вирішуватися в режимі «тут і зараз, бо завтра вже буде пізно». Серед них – підготовка нової, сучасної типової освітньої програми підвищення кваліфікації учителів предмета «Захист України», забезпечення їх якісними, сучасними методичними матеріалами та підручниками. Експертка відзначила, що в ПАНО ім. М.В. Остроградського вже робляться важливі кроки з навчання учителів предмета «Захист України», які взяті до уваги робочою групою з розробки типової освітньої програми підвищення кваліфікації.

Друга частина марафону проходила в галузевих локаціях:

«Компетентнісний потенціал історичної і громадянської освітньої галузі:

чому і навіщо» – експертка – Антоніна Макаревич, модераторка – методистка академії Ірина Міщенко;

«Нові вимоги до літературної освіти в НУШ» – експерт – Юрій Ковбасенко, президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури, професор кафедри світової літератури Київського університету імені Бориса Грінченка; модераторка – Ольга Коваленко;

«Розвиток цифрової компетентності викладачів як складник забезпечення

реалізації концепції НУШ» – експертка – Світлана Василенко, завідувачка навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; модераторка – Таїсія Ярошенко.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk