• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Філіп Пронін відвідав Кінологічний центр поліції Полтавщини

Із нагоди 30-ї річниці створення кінологічної служби начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін та його заступник Володимир Василенко відвідали Кінологічний центр поліції Полтавщини.

«Вірні друзі та надійні чотирилапі напарники допомагають нести службу правоохоронцям. Кінологи разом зі своїми вихованцями активно беруть участь у забезпеченні правопорядку, – розповів Філіп Пронін. – У щоденній службі напарників: рятувальні операції, розслідування злочинів, пошук людей, служба на блокпостах, перевірка транспортних засобів».

На початку повномасштабного вторгнення Полтавський кінологічний центр став прихистком для собак, яких евакуювали зі східних областей. Нині тут служать 31 кінолог та 39 службових собак.

Оглянули матеріально-технічну і навчальну базу для підготовки службових собак, а також ознайомилися з потребами підрозділу для його подальшого удосконалення.

Нині кінологічна служба поліції розвивається та переймає позитивний досвід сучасних міжнародних практик. За підтримки міжнародних організацій автопарк підрозділу поповнився спеціально оснащеним позашляховиком для швидкого реагування на події та правопорушення, безпечного перевезення собак.

Серед запланованих перспектив – застосування собаки-психолога для емоційної підтримки та реабілітації осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов привітав особовий склад з професійним святом, подякував за професіоналізм і вагомий внесок у боротьбі зі злочинністю, вручив кінологам грамоти.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk