• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Для працівників галузі культури Полтавщини провели вебінар щодо організації соціокультурної діяльності

«Організація соціокультурної діяльності: підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації фахівців галузі культури і мистецтва на сучасному етапі» – під такою назвою провели онлайн-вебінар для працівників культурної сфери області за підтримки Полтавської ОВА та Департаменту культури і туризму ОВА.

Організатор вебінару – Гадяцький фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. Загалом долучилися понад 200 учасників.
Із вітальними словами до них звернулися заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко та директор Департаменту культури і туризму ОВА Ірина Удовиченко.
«Сьогодні синергією спільних зусиль розпочинаємо захід, присвячений формуванню наших векторів руху, завдань та ідей. Культура – це та галузь, яка завжди важлива і завжди на часі. Сьогодні на полях бою ми відстоюємо не тільки свою територіальну незалежність, а й культурну самобутність та ідентичність, – зауважив Антон Чубенко. – Культурному напряму в Полтавській ОВА приділяється достатньо багато уваги. Ми постійно долучаємося до нових проєктів, знаходимо нові шляхи розвитку та промоції».
Антон Чубенко навів приклад презентації п’єси «Молочайник» у театрі імені Гоголя, яка викликала жвавий резонанс та активну дискусію у суспільстві.
«Нам необхідно знаходити нові форми подачі матеріалів, які б ставали культурними, туристичними магнітами для нашої мистецької спільноти. Маємо вибудовувати нові культурні маршрути для поціновувачів мистецтва, відновлення ментального здоров’я всіх громадян», – підкреслив Антон Чубенко.
За словами Ірини Удовиченко, окрім обласних закладів, у громадах Полтавщини діє понад 700 закладів клубного типу, 678 бібліотек, які займаються промоцією культурно-мистецької спадщини.
«Ми маємо бути свідомі того, що культура під час війни набагато важливіша, аніж у мирний час. Ми повинні змінювати роботу на нові формати, відповідати вимогам часу та потребам людей», – зауважила Ірина Удовиченко.
Учасники вебінару обговорили низку питань, серед яких збереження і розвиток галузі культури і мистецтва в умовах процесів реформування у галузі культури, освіти та умовах війни. Також у фокусі діалогу – підготовка і збереження кадрів, підтримка і розвиток творчих здібностей молоді, збереження і розвиток традиційної української культури.
Після закінчення вебінару його учасники отримали сертифікати.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk