• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Цивільний захист населення – один з пріоритетних напрямків діяльності органів влади усіх рівнів

Ранок 24 лютого 2022 року не лише кардинально змінив життя українців, але й змусив внести до повсякденного вжитку кожного нові слова, такі як: «повітряна тривога», «ракетна небезпека», «укриття», «бомбосховище» тощо.

На виконання доручень Ради оборони області та начальника Полтавської ОВА фахівці обласного контактного центру з 1 березня 2022 року розпочали приймати повідомлення про функціонування укриттів та сховищ на Полтавщині.

В перші місяці повномасштабного вторгнення найбільш актуальними були запити громадян про розташування  безпечних місць, маршрути руху до них, вмісткість тощо. Щоденно фахівці центру отримували близько 30-40 таких дзвінків.

В другій половині 2022 та протягом 2023 року акценти змістилися і першочерговою вимогою жителів області  до місцевої влади стало забезпечення безпеки дітей під час навчального процесу та підготовка укриттів в школах і дитячих садочках. Активними  були як мешканці великих міст: Полтави, Кременчука, Миргорода, Лубен, так і сільських громад.

Працівники обласного контакт-центру, також, були залучені до масштабного моніторингу  готовності сховищ, їхнього стану, графіків функціонування тощо, який проводився влітку минулого року. Завдання операторів «гарячої лінії» полягало в чіткому формулюванні проблеми із зазначенням точного місця розташування укриття, наявного недоліку, невідкладного інформування фахівців з ДСНС, поліції, місцевих громад для оперативного реагування.

Протягом червня 2023 року було отримано більше 200 дзвінків та повідомлень у чат-боті, оформлено близько 100 звернень даної тематики. Найбільш активними були мешканці Кременчука та Полтави.

Хоча інтенсивність дзвінків зменшилася, але ці питання не втрачають своєї актуальності і в перші місяці 2024 року.

Загалом, за два роки було зафіксовано більше 300 конкретних випадків з порушеннями та зауваженнями до сховищ в Полтавській області. У відсотковому співвідношенні до загальної кількості звернень, опрацьованих в контактному центрі за цей період, даний показник становить менше одного відсотка, але за кожним повідомленням стоїть безпека і життя людей, що робить ці питання пріоритетними та першочерговими.  

Робота в цьому напрямку триває постійно.

Кожен за потреби має можливість безперешкодно та безкоштовно звернутися на  телефонну лінію Полтавської ОВА: 0800502230 та отримати відповідну інформацію чи оформити звернення.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk