• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Кременчуцька та Пирятинська громади Полтавщини пройшли конкурсний відбір на навчання команд з раннього втручання від UNICEF

Завершився розгляд заявок та відбір команд, які будуть навчатися надавати послугу раннього втручання сім’ям з дітьми раннього віку. Загалом організатори отримали 192 заявки з 20 областей України. 

На конкурс подалися організації та установи з різних секторів та різних форм власності: центри комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, центри надання соціальних послуг, центри соціальних служб, заклади охорони здоров’я, громадські організації та інклюзивно-ресурсні центри.

Конкурсна комісія, до якої входили представники Міністерства соціальної політики України, Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Української асоціації раннього втручання, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та центру соціальних послуг “Джерело”, враховувала наступні критерії для відбору учасників: спроможність  організації сформувати фахову команду раннього втручання, досвід роботи з дітьми раннього віку, можливість фахівців надавати послугу в природному середовищі, певну пріоритетність регіонів та громад, готовність до розвитку та змін і вмотивованість керівників, досвід співпраці з органами місцевого самоврядування, оскільки це важливі аспекти забезпечення сталості надання послуги раннього втручання в громаді після завершення навчання.

На навчання відібрали 36 команд з 10 областей.

Від Полтавщини учасниками програми стали команди:

- Кременчуцького міського Центру комплексної реабілітації дітей з

інвалідністю Кременчуцької міської ради,

- Пирятинського центру надання соціальних послуг Пирятинської міської ради.

Нагадаємо, що раннє втручання (РВ) – це послуга, яка сприяє розбудові потенціалу сім’ї, з метою розвитку можливостей дитини та нормалізації  її повсякденного життя, сприяє запобіганню попадання дитини в інституційні заклади та сприяє включеності сім’ї в життя своєї громади. Завдяки цій послузі батьки та члени сім’ї отримують від фахівців знання, навички та підтримку, що дозволяє їм краще розуміти потреби дитини та створити для неї оптимальні умови для розвитку.

Впродовж навчання команди отримають необхідні навички для надання послуги раннього втручання сім’ям з дітьми раннього віку, в тому числі за місцем проживання, в природному для дитини середовищі. Учасники навчання також отримають систематичну супервізійну підтримку від сертифікованих тренерів з раннього втручання та можливість обміну досвідом з іншими командами.

 

Довідково: Проєкт реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і Центром Джерело у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW рамках національної програми ЮНІСЕФ  “Кращий догляд для кожної дитини”.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk