• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі відбувся форум «Вплив аграрного бізнесу на розвиток сільських громад»

У Полтавському державному аграрному університеті відбувся форум на тему «Вплив аграрного бізнесу на розвиток сільських громад». Участь у заході взяли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут, директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов, агровиробники та представники територіальних громад.

«Колаборація аграрного бізнесу й місцевого самоврядування – це рушійна сила, яка дозволяє зміцнювати громаду, область та країну загалом. Розвиток агробізнесу – це і сплачені податки, і нові робочі місця, і джерело соціального розвитку територій. Полтавщина – серед лідерів України за рівнем розвитку сільського господарства й одна з кращих у сфері тваринництва. Навіть у складних умовах сьогодення аграровиробники знаходять нові ринки збуту та розвиваються. Розвиток переробної галузі – один із пріоритетних у нашій роботі. І в цьому напрямі розроблені програми підтримки як на державному, так і обласному рівнях», – сказав Володимир Когут.

На форумі провідні представники аграрного бізнесу презентували результати розвитку сільського господарства у громадах.

«Полтавщина – це край, де виробляється найкраща продукція, край аграрних традицій. Сьогодні ми зібралися для того, аби обговорити напрями розвитку партнерства між агровиробниками та громадами. Зі свого боку ми готові забезпечити науковий та інноваційний розвиток усіх напрямів цієї співпраці», – зауважив ректор ПДАУ Олександр Галич.

Під час панельних дискусій учасники форуму порушили питання виробництва, зберігання та переробки зерна, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації ветеринарного забезпечення підприємств та розвитку технологічного інжинірингу в аграрній сфері.

Крім того, під час форуму працювала виставка-ярмарок, на якій провідні агровиробники презентували свою продукцію.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk