![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
27 лютого у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки за підтримки Полтавської обласної військової адміністрації відбулась лекція з елементами майстер-класу «Українське народне малярство на склі» кандидатки педагогічних наук, завідувачки Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЛНУ, Полтава, членкині НСМНМУ Наталії Дігтяр.
Глибше розглядалась тема мистецьких та педагогічних аспектів народного малярства, адже на лекцію завітали не тільки студенти пані Наталі, а й педагогічний склад кафедри образотворчого мистецтва Луганського національного університету. Також учні та викладачі з Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.