![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Полтавська ОВА спільно з соціально відповідальним бізнесом та народним депутатом передали ще три пікапи мобільним вогневим групам.
«Продовжуємо оперативно реагувати на потреби оборонців і забезпечувати їх найнеобхіднішим. Автомобілі стануть помічними для виконання завдань із захисту повітряного простору», – зазначив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Подякував кожному і кожній, хто боронить Україну від ворога.