• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

10 років спротиву. Історія Олексія Бессарабова

Мінреінтеграції продовжує публікувати історії громадян України, які чинять спротив ворожій окупації в Криму.

Журналіста й аналітика Олексія Бессарабова було незаконно затримано окупаційною владою в Криму у листопаді 2019 року та безпідставно засуджено до 14 років позбавлення волі.

Олексій Бессарабов має дві вищі освіти: навчався у Севастопольському військово-морському інституті імені П. С. Нахімова та у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики. Має офіцерське звання у Військово-Морських силах України, проте пішов у відставку ще задовго до подій 2014-го.

Працював кореспондентом в інформаційних, аналітичних виданнях. З 2009 року – заступник головного редактора часопису «Чорноморська безпека», експерт Центру сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону «Номос». Одружений, має сина.

9 листопада 2016 року Олексія Бессарабова затримали представники ворожих спецслужб, звинувативши його у диверсійній діяльності.

Окупаційний «суд» незаконно засудив журналіста до 14 років увʼязнення.

Насправді Олексія Бессарабова затримали за його професійну діяльність. Зокрема, за журналістські розслідування, в яких він неодноразово зачіпав проблематику Чорноморського флоту рф і Криму.

Наразі Олексій Бессарабов перебуває у колонії суворого режиму в селищі Кочубєєвське Ставропольського краю росії.

«Я – один із понад сотні громадян України, яких ув’язнили в Криму за сфабрикованими справами», – сказав Олексій.

Олексій Бессарабов продовжує свою боротьбу за Україну попри все. Спротив триває!

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk