• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Вінницький пресклуб запрошує журналістів та журналісток пройти опитування в межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними медіа»

Вінницький пресклуб спільно із колегами з усіх областей України розпочав реалізацію проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними медіа». Ця ініціатива має на меті підвищити рівень знань регіональних засобів масової інформації (ЗМІ) щодо розробки якісних аналітичних матеріалів на суспільно важливі теми; підвищити обізнаність про толерантну журналістику для рівного висвітлення усіх груп населення у публічному діалозі; надати можливості обміну досвідом, спілкування та спільної діяльності через створення коаліції журналістів та журналісток.

У рамках проєкту буде проведено три освітніх вебінари для представників і представниць регіональних медіа, блогерів та блогерок, фрілансерів та фрілансерок, здобувачів і здобувачок вищої освіти факультетів журналістики та комунікаційників і комунікаційниць на теми: «Створення ґендерочутливих текстів та матеріалів», «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією при підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів», «Публічний діалог: особливості рівного охоплення всіх груп населення і роль ЗМІ у його побудові».

Для розуміння спільних викликів та проблемних точок у журналістській діяльності сьогодні, а також для напрацювання актуальних методик розбудови толерантного інформаційного простору ми проводимо опитування журналістів та журналісток. З цією метою просимо пройти анонімне опитування за цим посиланням: https://forms.gle/FxcRYsLgeC4nuQLs6 Опитування буде тривати до 6 березня 2024 року включно.

Результати опитування будуть презентовані у квітні у кожному обласному центрі у форматі медіа-кав’ярень. На таких неформальних зустрічах ми обговоримо результати опитування, а також спільно згенеруємо ідеї та пропозиції успішної розбудови толерантного інформаційного простору в Україні. Крім того, обговоримо можливість та перспективи створення Коаліції регіональних медіа за толерантний інформаційний простір.

Команда Вінницького пресклубу

Із додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи: Наталія Болховська – (050) 193-24-23, Світлана Шевчук – (067) 892-00-08, координаторка у Полтавській області Ірина Курочка – (050) 753-04-55

Цей захід організований Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів та Уряду Великої Британії.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk