• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Юлія Фалєєва: «Про ментальне здоров’я треба дбати так само, як і про фізичне»

На брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини начальник Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в області Юлія Фалєєва розповіла про роботу психологів. Нині вони проводять практичні та лекційні навчання персоналу служби та цивільному населенню.

«У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» психологи ДСНС пройшли практичне та теоретичне навчання. І тепер проводять психологічні тренінги з надання першої психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях та підтримки ментального здоров’я в цілому, – розповіла Юлія Фаєєва. – Проводимо навчання для працівників соціальної сфери, державних установ, закладів освіти, журналістів. Розповсюджуємо знання про важливість дбати про себе».

Крім того, психологи надають психологічну допомогу людям, що потрапляють в надзвичайні ситуації. Адже переживань через воєнні дії в країні побільшало в усіх.

«Про ментальне здоров’я треба дбати так само, як і про фізичне. Ми звикли відпочивати та лікуватися, уже коли захворіли. Набагато важливіше дбати про себе завчасно, щоб покращити імунітет. Потрібно знаходити час для себе, навіть коли ми фізично та емоційно не виснажені. Невеличка перерва, відпочинок, прогулянка містом, телефонна розмова з близькою людиною часто рятують від емоційного вигорання, – розповіла Юлія Фалєєва. – Самотурбота та туброта про оточуючих зараз дуже важлива».

Днями в області провели тренінг для журналістів, які зазнають психо-емоційного навантаження при виконанні професійних обов’язків. Часто вони не лише спостерігають за подіями, не залишаються осторонь, пропускають ситуації через себе й зазнають вторинної травматизації.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk