• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії відбувся концерт «Квіти Роксолани»

26 лютого в Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» відбувся звітний концерт «Квіти Роксолани» народного самодіяльного дівочого духового оркестру «Роксолана» та народного самодіяльного джаз-ансамблю «Roksi band». Колективи створені та виступають під керівництвом заслуженого працівника культури України Віктора Квітки та Наталії Квітки.

На концерті духової та джазової музики, який був присвячений підтвердженню звання «народний» обом творчим колективам, сяяла різнобарвна палітра номерів. Учасниці, виконуючи українську та зарубіжну музику, продемонстрували високий рівень музичної майстерності та неймовірний артистизм. До речі, у цей же день керівник оркестру Віктор Квітка відзначав своє 70-річчя.

Ці унікальні колективи Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А.С. Макаренка протягом 24 років сприяють збагаченню мистецької палітри національної культури Полтавщини та популяризації кращих зразків світової класичної музичної спадщини та сучасних жанрів духової музики.

Присутні на концерті високо оцінили професійний рівень колективів та подякували Збройним Силам України за можливість розвивати музичні таланти.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk