• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Працюємо, аби розширити площу зрошувальних земель на Полтавщині, – Володимир Когут

У Полтавській ОВА обговорили питання підтримки організацій водокористувачів та підготовки до зрошувального сезону 2024.

Нарада відбулася під головуванням заступника начальника Полтавської облвійськадміністрації Володимира Когута. Серед присутніх – директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОВА Сергій Олейніков, начальник Регіонального офісу водних ресурсів в Полтавській області Олександр Монастирський, керівник ОВК «АКВА ЛАЙФ» Сергій Кузьменко, керівник ОВК «ГРАДИЗЬКА» Олег Ковальчук, керівник ОВК «КВІТУЧІ ЛАНИ» Олег Ворона.

«В області наявні 88 тисяч гектарів меліорованих земель, з яких 50 тисяч гектарів – зрошувані, решта – осушувані. Площа сільськогосподарських угідь, які зрошувалися торік, становить 6 813 гектарів. Працюємо, аби розширити площу зрошувальних земель на Полтавщині. Маємо для цього необхідний потенціал», – розповів Володимир Когут.

Він зауважив, що державою передбачена підтримка меліорації на 2024 рік. Закладено понад 200 млн грн на проведення робіт із реконструкції існуючих та/або будівництва нових зрошувальних систем. Держава компенсує до 50% вартості проєкту. Заявки для участі подають через Державний аграрний реєстр.

Також цього року USAID АГРО відкриває програму фінансування саме організацій водокористувачів. На Полтавщині ОВК «Квітучі Лани» вже отримала право на грант на модернізацію системи.

«Грантова підтримка від USAID складає понад 18 мільйонів гривень. Після підписання угоди кошти спрямуємо на придбання нового та сучасного обладнання», – розповів Олег Ворона.

Крім того, учасники наради обговорили порядок реалізації норм чинного законодавства щодо передачі систем зрошування у власність організації водокористувачів.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk