• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Відбудеться презентація збірки "Драма Панорама 2023"

2 березня о 14:00 на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя, за підтримки Полтавської ОВА, відбудеться презентація збірки "Драма Панорама 2023" та перформативне читання п’єси «Молочайник» авторства Оксани Гриценко. Постановник читання - головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко.

 П’єса “Молочайник” увійшла в збірку «Драма Панорама» як переможниця конкурсу драматургії «Липневий мед 2023».

Книга “Драма Панорама 2023” - це перша в Україні театральна антологія, яка складається з найуспішніших текстів року і, таким чином, підводить його драматургічний підсумок. Унікальною особливістю збірки став принцип її формування: вона вперше об’єднала під однією обкладинкою виключно п’єси-переможниці національних та міжнародних драматургічних конкурсів, що проходили протягом минулого року. Тексти, що склали збірку, перемогли на конкурсах "Драма.UA", "Тиждень актуальної п’єси", "Липневий мед", "Aurora" (Польща) та "Reboot Festival" (Велика Британія).

Видання зроблено в рамках проєкту "Шоукейс української драми" ініційованого Театром на Жуках і фінансово підтриманого Стабілізаційним фондом культури та освіти 2023 МЗС Німеччини та Goethe-Institut Ukraine. Мета проєкту - закласти традицію щорічного видання п'єc-переможниць драматургічних конкурсів та їх всебічне просування до зацікавлених користувачів.

Під час події відбудеться:
Презентація збірки “Драма Панорама 2023”
 Зустріч з запрошеними фахівцями сучасного театру та обговорення теми “Соціальна значимість української сучасної драматургії”.
 Перформативне читання та обговорення п’єси "Молочайник" за участі авторки драматургині Оксани Гриценко.

 Серед запрошених:
 Оксана Гриценко – драматургиня, військова кореспондентка, співзасновниця і одна з художніх керівниць в тріумвіраті Театру Драматургів.
 Наталка Ворожбит - драматургиня, сценаристка, режисерка, авторка сценаріїв "Кіборги", "Спіймати Кайдаша", "Погані дороги", лауреатка Шевченківської премії 2022р.
 Ольга Байбак – начальниця відділу зовнішніх комунікацій НСТДУ.
 Дмитро Терновий – керівник проєкту «Шоукейс української драматургії».
 Пьотр Армяновський – перформер, режисер, драматург. Працює з документальним кіно, театром і віртуальною реальністю.
Модераторка події - Ірина Гарець. Драматургиня, письменниця, співзасновниця і одна з художніх керівниць в тріумвіраті Театру Драматургів, керівниця Театру сучасного діалогу м.Полтава.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk