![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
26 лютого 2024 року до Дня спротиву російській окупації АР Крим та міста Севастополя для ліцеїстів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М. Піддубного провели годину національної свідомості «Окупація Криму. Рух опору».
Ліцеїсти ознайомилися з хронологією окупації Криму, акціями протесту його жителів із першого дня агресії. Дізналися про рух опору «Жовта стрічка» та довідалися, що на окупованому півострові спротив триває й триватиме, бо Крим – це Україна.
Захід проведено вихователем ліцею Наталією Майстренко.