• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У Полтавському Регіональному Центрі підвищення кваліфікації реалізується загальна короткострокова програма «Лідерство в публічному управлінні»

Лідерство – одна з найбільш пріоритетних компетентностей для удосконалення публічними службовцями у 2024 році. Про це свідчать дані про індивідуальні потреби професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2024 році на базі Полтавського РЦПК.

Тому планом-графіком підвищення кваліфікації посадовців передбачено реалізацію загальної короткострокової програми «Лідерство в публічному управлінні». Мета програми: розвиток лідерських компетентностей посадових осіб публічного управління.

Учасниками навчання, яке розпочалося 26 лютого 2024 року, стали понад 100  посадовців – працівників органів влади і самоврядування, воно є практико орієнтованим, отож під час занять слухачі отримують:

знання: теоретичних основ лідерства та особливостей управлінської діяльності в новій парадигмі; різниці в управлінських підходах: адміністрування, менеджменту, лідерства; сутності психологічної готовності керівників до процесу управління; впливу політичного лідерства на формування іміджу держави; ролі лідерів в історії та сьогоденні;

вміння: володіти інструментами ефективної комунікації; управляти емоційним інтелектом; формувати дієві команди; мотивувати послідовників на досягнення результатів при виконанні завдань;

навички: застосовування стандартів підготовки державно-політичних рішень з урахуванням технологій; використання психологічних закономірностей управління демократичного врядування для аналізу конкретних управлінських ситуацій.

Також учасники програми у ході навчання мають відповіді на такі важливі питання: наскільки є важливим лідерство в державному управлінні, зокрема в системі державної служби; якою є роль керівника державної служби; які вимоги до особистості лідера в публічному управлінні, роль харизми; як розвивається емоційний інтелект (EQ)  лідера; яка роль лідера у формуванні команд, комунікації, взаємодії; яка є різниця між лідерськими стилями чоловіків та жінок тощо.

Відповіді на ці питання допоможуть правильно зорієнтуватися та рухатися в професійному просторі, розвивати лідерський потенціал і правильно скеровувати команду.

Програма розроблена і реалізується на базі Полтавського РЦПК науковцями Полтавського університету економіки і торгівлі, авторами багатьох підручників з цієї тематики – Олексієм Нестулею, ректором,  доктором історичних наук, професором та   доцентом Світланою Нестулею, директоркою навчально-наукового інституту лідерства, докторкою педагогічних наук.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk