• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Про державну політику євроатлантичної інтеграції України йшлося під час навчання у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації

Європейська та євроатлантична інтеграція, протидія повномасштабному російському вторгненню, якісна і сучасна публічна служба – все це вимагає подальших зусиль та ґрунтовного планування професійного навчання державних службовців та посадовців місцевого самоврядування.

Процеси європейської та євроатлантичної інтеграції полягають у політичному, правовому та економічному зближенні різних держав, у їхній адаптації до спільних правил і норм поведінки. Ключовим чинником успішності цих процесів є наявність у країні спроможної системи публічного управління.

Саме систематизації знань публічних службовців щодо пріоритетів євроатлантичної інтеграції України, цілей та завдань функціонування НАТО, основних напрямів державної політики України в галузі євроатлантичної інтеграції, було присвячено навчання публічних службовців за загальною короткостроковою програмою «Основи державної політики євроатлантичної інтеграції України», яке відбулося на базі Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації 19 та 20 лютого 2024 року.

Під час навчання автор програми та викладач – доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидат історичних наук Петро Опанащук акцентував увагу учасників на питаннях сучасного стану реалізації державної політики євроатлантичної інтеграції України; міжнародно-договірної та нормативно-правової бази, на яких базується державна політика євроатлантичної інтеграції України, механізмів та принципів функціонування, цивільної організації та військової структури НАТО.

На заняттях йшлося також про річну національну програму співробітництва Україна - НАТО, про переваги членства в НАТО для України та для Альянсу, перспективні напрями подальшої реалізації державної політики України в галузі євроатлантичної інтеграції, принципи функціонування та критерії членства в НАТО, а також про принципи державної політики у сферах національної безпеки і оборони тощо.

Сподіваємося, що 95 учасників програми після завершення навчання зможуть аналізувати інформацію щодо пріоритетів євроатлантичної інтеграції України з метою врахування її положень у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk