• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині інструмент електронної демократії «Громадський бюджет» запровадили 16 громад

Під головуванням заступника начальника Полтавської ОВА Володимира Когута відбулася нарада щодо запровадження в громадах сервісу «Громадський бюджет».

«Питання цифровізації громад області перебуває на постійному контролі Полтавської ОВА. Й запровадження інструментів «е-Демократії» – це один із важливих кроків в цьому напрямі. Наразі в громадах області успішно використовують електронні звернення, петиції та консультації. Маємо посилити роботу в напрямі запровадження громадського бюджету. Це ефективний інструмент для залучення громадян до питання розподілу місцевого бюджету шляхом подання проєктів та голосування за них. Наразі сервіс працює в 16 громадах», – розповів Володимир Когут.

Так, зазначений проєкт успішно реалізують Горішньоплавнівська, Кременчуцька, Гребінківська, Лубенська, Пирятинська, Білоцерківська, Заводська, Миргородська, Диканська, Мачухівська, Нехворощанська, Новоселівська, Опішнянська, Полтавська, Решетилівська та Терешківська територіальні громади.

Координаторка компоненту «Е-демократія» Програми EGAP Фонду Східна Європа Олександра Радченко розповіла присутнім про особливості роботи та запровадження «Бюджету участі» територіальними громади.

«Головна відмінність громадського бюджету від інших інструментів партисипації – у можливості побачити результат будь-якої ініціативи. Кілька років тому ми могли почути нарікання від мешканців: мовляв, поки ми платимо податки, влада бездіє. Розвиток громадського бюджету дав можливість кожному поставити собі питання: «А що я зробив/ла для покращення своєї громади?». Тепер кожен українець став відповідальним за благоустрій своєї домівки та може самостійно його контролювати», – зазначила Олександра Радченко.

Крім того, начальник відділу інвестиційної політики Луцької міської ради Сергій Омельчук поділився успішним кейсом використаня інстуременту в їхній громаді у період воєнного стану.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk