• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Підтримка членів родин мобілізованих, поранених та загиблих захисників і захисниць нашої країни – один з пріоритетних напрямків діяльності органів влади усіх рівнів

З квітня минулого року цей напрямок є найбільш відповідальним і для працівників обласного контактного центру Полтавської ОВА, які забезпечують функціонування спеціалізованої гарячої лінії для учасників бойових дій, членів родин мобілізованих та загиблих захисників і захисниць Полтавщини.

Щоденно фахівці центру отримують дзвінки з проханням про надання інформації чи практичної допомоги з вирішення різноманітних питань. Усього за 10 місяців роботи спеціалізованої лінії надійшло більше 500 дзвінків. На майже половину з них відразу надано необхідну інформацію чи консультацію. Зокрема, щодо порядку оформлення відповідного статусу, пільг, оздоровлення, харчування дітей у навчальних закладах тощо.

Кожний четвертий дзвінок надходив від членів родин мобілізованих. Також, надходили звернення від учасників бойових дій, діючих військовослужбовців, помічників ветеранів тощо.

За результатами спілкування фахівцями центру визначалися питання, які потребували додаткової перевірки та вивчення. Близько 300 таких звернень були розглянуті більш предметно місцевими громадами, Полтавським ОТЦК та СП, органами Пенсійного фонду, структурними підрозділами ОВА.

Найбільш поширені питання, що розглядалися, це отримання матеріальної допомоги за рахунок діючих обласної та місцевих програм – 20 відсотків від усіх звернень; гуманітарної підтримки таких родин громадами – близько 10 відсотків, а також призначення пенсійних виплат.

За територіальним розподілом найбільш активними були мешканці Кременчуцького та Полтавського районів.

Кожна родина за потреби має можливість зателефонувати на спеціалізовану гарячу лінію Полтавської ОВА: 0951865360. Дзвінки приймають із понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk