• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У межах проєкту перекваліфікації ветеранів житель Полтавщини пройшов стажування в ЦНАПі

Полтавщина долучилася до реалізації проєкту «Перекваліфікація ветеранів для муніципальних центрів надання адміністративних послуг та ІТ-ролей через мережі центрів компетенцій». Учасники ініціативи за сприяння Полтавської ОВА проходять стажування у ЦНАПах області.

Олександр Волков – син полеглого захисника України. 18-річний хлопець став учасником ветеранського ІТ-проєкту, тож робить перші кроки до своєї мрії – розвивається в ІТ-сфері.

«Він пройшов двомісячне онлайн-навчання в Центрі інновацій та компетенцій «Кібер Дія». Опанувавши теорію, за сприяння ОВА практикувався в ЦНАПі Гадяча. Освоїв навички роботи з цифровими інструментами і послугами. Ознайомився з правилами та процедурами надання адмінпослуг громадянам. Говорить, що для нього це був пізнавальний досвід», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Проєкт стартував у листопаді 2023 року. У ньому взяли участь понад 120 ветеранів із усієї України, які проходили навчання в 4 створених Центрах інновацій та компетенцій «Кібер Дія» у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові.

Навчання тривали два місяці. Програма включала теоретичні та практичні заняття за напрямами «Адміністрування мереж» і «Основи кібербезпеки». Учасники також пройшли додаткові тренінги з різних аспектів функціонування ЦНАП. Після успішного завершення навчання учасники, відповідно до рейтингу, отримали можливість пройти стажування в ЦНАПах свого регіону та ІТ- компаніях.

«Програма стажування в ЦНАПі передбачає практичне оволодіння навичками роботи з цифровими інструментами та послугами, а також ознайомлення з правилами та процедурами надання адміністративних послуг громадянам тощо. Після успішного завершення стажування учасники отримують рекомендації для подальшого працевлаштування», – додав Володимир Когут.

18-річний Олександр Волков про проєкт дізнався з соціальних мереж.

«Це чудова ініціатива для новачків розпочати свій шлях в інформаційних технологіях. Навчання було цікавим та корисним. Під час практики у ЦНАПі отримав цінний досвід із надання адміністративних послуг.  У майбутньому прагну стати IT-фахівцем, тому продовжу навчання в цій сфері», – сказав Олександр Волков.

Нагадаємо, організатор програми – Наукова асоціація кібербезпеки України. Основна її мета – реінтеграція ветеранів та ветеранок через профорієнтацію, навчання, стажування та підтримку щодо працевлаштування в центрах надання адміністративних послуг та ІТ-компаніях в спеціально створених Центрах компетенцій та інновацій.

Долучитися до ініціативи також можуть ветерани і члени їхніх родин. Більше деталей – за посиланням: https://itcluster.org.ua/.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk