Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

За два тижні на Полтавщині виписали понад 15 тисяч електронних рецептів на ліки

З 1 квітня в медичних закладах Полтавщини, які надають первинну допомогу, запрацював електронний рецепт на «Доступні ліки» для пацієнта. Однак такий рецепт може отримати тільки той пацієнт, який підписав декларацію із сімейним лікарем.

Як повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, начальник управління  Ігор Куделич за цей період в регіоні виписали 15 тис. 474  рецепти з них  4 тис. 549 – відпущено, тобто отоварено в аптеках.

«Щоб відпускати ліки за електронним рецептом, аптеки мають підписати угоду з Національною службою здоров’я України. У Полтавській області 230 аптек і аптечних пунктів видають ліки за електронним рецептом. Національна служба здоров’я України уклала договори з 42 юридичними особами – аптечними закладами. Серед них приватні установи, комунальні аптеки та ФОПи. Нові аптеки продовжують приєднуватися до участі в програмі», – розповів Ігор Куделич.

Полтавщина на 8-му місці серед регіонів України щодо виписаних електронних рецептів. Нас випереджають Донецька, Харківська, Вінницька, Львівська, Запорізька області, Київ та Дніпро. Щодо відпущених рецептів Полтавська область займає 9 місце.  Найбільше рецептів виписують у Полтаві.

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Останні публікації

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk