• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю зможуть отримувати додаткові виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Від початку повномасштабної війни міжнародні гуманітарні організації активно підтримують Україну та її громадян. 

Міністерство соціальної політики України спільного із Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) розпочали реалізацію проєкту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.

Право на додаткову грошову допомогу матимуть особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які:

отримують соціальну допомогу від держави у розмірі  менш ніж 3 250 грн;

не отримують міжнародної цільової грошової підтримки від інших міжнародних організацій протягом періоду надання допомоги;

не отримують виплати для ВПО (за винятком тих, хто мешкає на територіях активних або можливих бойових дій).

Грошова допомога міжнародних партнерів буде доплатою до державної соціальної допомоги. Її сума дорівнюватиме різниці між 3 250 грн і виплатами, які отримує людина.

Тобто, якщо  особа з інвалідністю з дитинства  отримує допомогу від держави у мінімальному розмірі  2 361 грн,  таким особам ВПП ООН виплатить додатково ще 889 грн. При цьому мінімальний розмір додаткової грошової допомоги становить не менше ніж 100 грн на місяць.

Виплата додаткової грошової допомоги проводитиметься ВПП ООН з лютого 2024 року щомісяця протягом трьох місяців на підставі відомостей, що містяться в інформаційних базах “Інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України”. Тому, слід зауважити,  що жодних додаткових дій отримувачу допомоги вчиняти не потрібно.  

Допомога нараховуватиметься на банківські рахунки або ж доставлятиметься Укрпоштою (у спосіб отримання допомоги), без звернень громадян.

Розмір отриманої додаткової грошової допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу домогосподарства для призначення всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства, та не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу відповідно до Податкового кодексу України.

Програма фінансується Німеччиною, Європейським Союзом та Швецією, з додатковими внесками інших донорів.

Згідно проведеного моніторингу право на отримання додаткової грошової допомоги від ВПП ООН в області матимуть право понад 10 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk