• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Ветеранська політика та підтримка ВПО Полтавщини: пріоритетні напрями роботи у 2024 році

Ключові напрями роботи у 2024 році окреслили на спільному засіданні з районними військовими адміністраціями та територіальними громадами, зокрема посилення в області реалізації ветеранської політики. 

«Першочерговим завданням є актуалізація виконання постанови Кабміну щодо створення самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики, забезпечення визначення відповідальних осіб за реалізацію ветеранської політики. Це ключовий напрямок, який потребує постійної, системної роботи. Спільно працюймо заради розбудови системи підтримки кожного ветерана на шляху його повернення від військового до цивільного життя у своїх громадах», – наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

«Минулого року Полтавська область долучилась до пілотного проєкту запровадження в територіальних громадах інституту помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя. Нині відпрацьовується порядок використання коштів. І в планах – масштабування проєкту на всю країну. Попередньо у нас буде працювати 500-600 помічників ветеранів», – зазначила начальник управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб ОВА Ніна Черняк.

 Під час онлайн-наради проаналізували результати діяльності рад ВПО в області.

«Головне завдання створених дорадчих органів – залучення внутрішньо переміщених осіб до соціально-активного життя в громаді. Вони беруть участь в розробленні місцевих програм підтримки ВПО, в засіданнях профільних комісій тощо. У трьох громадах Полтавщини (Решетилівській, Козельщинській, Семенівській) ради ВПО не створені», – повідомив секретар ради ВПО при Полтавській облвійськадміністрації Сергій Апряткін.

«Ради з питань ВПО працюють ефективно, коли в громаді налагоджено комунікацію. Тому варто орієнтуватися не на кількість внутрішньо переміщених осіб, а на їхню мобілізованість, розуміння потреб громади, принципів взаємодії з владою», – зауважив Володимир Василенко.

Також на нараді обговорили питання реалізації в області державної соціальної програми «Прихисток». Зокрема наголосили, що згідно зі змінами в Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб підвищено відповідальність органів місцевого самоврядування щодо достовірності надання інформації власниками домогосподарств та звернули увагу на необхідності проведення перевірок факту розміщення ВПО.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk