• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві презентували фотовиставку «На рубежах мужності»

В облдержадміністрації презентували фотовиставку «На рубежах мужності» Євгена Шваба та Олександра Маматова.

Виставка – частина широкомасштабного проекту «Заради майбутнього». Експонується вона регіонами України. Автори ідеї проекту – член Національної спілки фотохудожників України, фотохудожник Євген Шваба та фотограф-аматор Олександр Маматов. Автори виставки мали на меті підтримати учасників Операції об’єднаних сил та українських військовополонених моряків.

«Ідея створення такого проекту виникла давно. Це загальнодержавна потреба. Ми хочемо показати цими світлинами умови, побут та ті місця, де знаходяться наші захисники. Це загальноукраїнська виставка, яка налічує близько 230 робіт. У Полтаві ми презентуємо 70 світлин. Ми працювали у районах, починаючи з Маріуполя й закінчуючи Луганщиною. Нам не все вдалося із задуманого, бо  є певні обмеження у фотографуванні, нас не всюди пропускали, але хочемо поділитись тим, що вдалося зафіксувати. Герої наших фоторобіт – захисники, кадрові військові, добровольці, волонтери», – розповів автор світлин Євген Шваб.

Він додав, що фотовиставку демонструють ушістнадцяте. Її експонували у Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого, Національній бібліотеці імені Вернадського у Києві, КМДА, на Житомирщині. У Полтаві раніше її презентували у літературано-меморіальному музеї імені Котляревського, у міській раді. Фотороботи охоплюють період із 2014 по 2018 роки.

«Ми запросили студентів першого курсу, які навчаються на кафедрі спортивної медицини та реабілітації. У майбутньому вони матимуть прямий зв'язок з реабілітацією, тож хотілось, щоб вони побачили ці світлини й знали, що війна не закінчилась, вона триває та з чим вони як фахівці можуть зіштовхнутись у майбутньому. Дуже хочеться, щоб студенти подивились в очі бійцям та мали розуміння, що вони такі ж як ми, але наразі виконують свій обов'язок», – говорить голова ради ветеранів УМСА Віктор Лєбєдєв.

Експозиція містить світлини, присвячені героїчному подвигу воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань, які нині захищають Україну та несуть нелегку військову службу. На світлинах – військові будні, хвилини зустрічей та спілкування воїнів з волонтерами.

 Фотовиставка «На рубежах мужності» триватиме до 1 травня 2019 року в облдержадміністрації.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk