• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві презентували проект із пошуку осіб, які постраждали від нацизму

На прес-конференції в ОКІА "Новини Полтавщини" презентували проект громадської організації Педагогічний центр "Академія". Він спрямований на пошук постраждалих від нацизму людей, які й досі не отримують соціальної допомоги і піклування.

Проект реалізується у програмі Фонду "Місце зустрічі – діалог" в Україні. На Полтавщині це вже п’ятий проект, який реалізує ГО Педагогічний центр "Академія" у співпраці з Полтавською міською спілкою колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів за фінансової підтримки німецького федерального фонду "Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє".

"Попри те, що мова йде про жертв Другої світової війни, тема миру й свідомості молоді щодо захисту миру є нині дуже важливою. Ми хочемо не лише представити проект, а й попросити допомоги громадськості, полтавців, які мають інформацію про жертв нацизму. Проект передбачає пошук осіб, які постраждали у концтаборах, на примусових роботах, жертв Голокосту, військовополонених, людей, які перебували на окупованій території дітьми, сиріт війни. Німецький фонд “Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє” вважає, що саме перед цими людьми є необхідність моральної компенсації”, – розповіла керівник проекту Олена Говорова.

Тривалість проекту – один рік. Стартував він у листопаді 2018 року. Його реалізація передбачає пошукову роботу людей, які за часів Другої світової війни постраждали від нацизму, але нині не значаться в жодних списках організацій і тому не отримують необхідної допомоги. Основною метою проекту є покращення якості життя знайдених учасників цільової групи, встановлення історичного діалогу з молоддю.

Для реалізації проекту в Полтаві створили волонтерську групу. До неї запрошують долучитися небайдужу молодь.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk