• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Вітчизняних фахівців з ментального здоров’я запрошують на навчання до Польщі

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA спільно з партнером – Військово-медичним інститутом у м. Варшава оголошує відбір кандидатів для участі у Програмі стажування українських психологів/психотерапевтів та психіатрів з питань діагностики й терапії розладів, пов’язаних із травматичним стресом та посттравматичним стресовим розладом.

Програма створена у співпраці з Клінікою бойової стресової психіатрії та психотравматології Центральної Клінічної лікарні Військово-медичного інституту у Варшаві.

Проєкт реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? - ініціативи Олена Зеленська.

Мета - ознайомлення з організацією та моделлю діагностичної та лікувальної роботи клініки. Лікувальний заклад вже понад двадцять років надає високоспеціалізовані медичні послуги для польських військових, які беруть участь у бойових діях за кордоном та реалізує комплексну програму допомоги цивільним після травматичних переживань, учасниками якої також є вимушені переселенці з України.

Передбачається практична підготовка українських фахівців до самостійної роботи з пацієнтами, які перенесли травму, в тому числі травматичний досвід війни.

Кожен цикл навчання - це чотиритижневе стажування, що включає практичну участь у всіх організаційних, діагностичних та лікувальних процедурах, а також психотерапевтичну роботу з пацієнтами після пережитої травматичної події.

Стажування поєднуватиметься з теоретичним навчанням, яке проводитиметься у формі семінару.

Проєкт орієнтований на отримання учасниками додаткових практичних навичок у сфері охорони психічного здоров’я у воєнних ситуаціях на основі сучасних та перевірених процедур діагностики і лікування, що визнані ВООЗ.

Попередній графік проведення стажування:

I цикл: 26.02.2024 –22.03.2024

2 цикл 06.05.2024 –31.05.2024

3 цикл: 06.06.2024 –28.06.2024

Польські партнери забезпечують українським учасникам проживання, повний пансіон.

Учасниками стажування можуть стати психологи, психотерапевти або психіатри, які володіють базовими теоретичними знаннями з психопатології. Необхідна наявність практичного досвіду роботи з людьми з психічними розладами, зокрема посттравматичними стресовими розладами та іншими типами розладів, що виникають під час військових дій та пов'язані з досвідом травматичної події. Володіння польською або англійською мовою є перевагою при відборі.

Якщо бажаєте взяти участь у навчальному проєкті, необхідно заповнити відповідну анкету та надіслати окремим файлом (у назві файла потрібно вказати прізвище кандидата) до 20:00 год. 2 січня 2024 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анкета доступна для завантаження за посиланням: https://docs.google.com/.../1ryU5b.../edit...

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk