• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Міністерство соціальної політики про нові можливості та послуги для громад

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

Відтепер кожна територіальна громада України має змогу запровадити у себе нову послугу, фінансовану державою, яка вкрай необхідна українцям в умовах війни. Щодня як місцеві мешканці, так і ВПО, живуть під впливом стресу, негативних емоцій і часто не мають доступу до кваліфікованої психологічної допомоги. У межах послуги з формування життєстійкості вони зможуть її отримати.

Навіщо громадам послуга з формування життєстійкості?

Завдяки цьому проєкту, громада зможе надавати кваліфіковану психологічну допомогу більшій кількості людей. Разом з тим, наявність такої послуги дасть можливість громаді ефективно організувати роботу з її мешканцями: направляти їх до відповідних спеціалістів, або органів та установ, зекономити час людини і фахівців на пошук інформації та показати людині найкоротший шлях до потрібної послуги.

Кінцева мета ініціативи Мінсоцполітики - навчити людей справлятися зі стресовими ситуаціями, давати раду собі та близьким, посилити волонтерство на місцях, а отже - згуртувати громади.

У чому сутність послуги?

Проєкт дає можливість громаді зібрати команду фахівців (психолога, соціального менеджера та соціальних працівників), які пройдуть курс навчання та безкоштовно надаватимуть мешканцям громади, у тому числі ВПО, найзатребуваніші послуги з психологічної підтримки (психологічні консультації, індивідуальні та групові заняття, курс психологічної допомоги для дітей і дорослих та інші). Отримати таку послугу зможе будь-який мешканець громади, незалежно від місця реєстрації. А робота таких фахівців оплачуватиметься не з бюджету громади, а державним коштом.

Як громаді податися на участь?

Долучитися до проєкту може будь-яка територіальна громада. Для цього їй потрібно подати заявку на участь у визначені строки. Актуальні строки можна відслідковувати на сайті Мінсоцполітики. Заявка не складна - приклад ви можете побачити за лінком.

Єдина умова для громади - підготувати та утримувати приміщення для надання послуги. Вимоги до нього доволі прості - 2-3 кімнати, санвузол, дотримання протипожежної безпеки. Деталі та відповіді на поширені запитання від представників громад - зібрані на сторінці послуги.

Наразі, дедлайн подачі заявок від територіальних громад - 20 грудня 2023 року (до 23:59).

Для зручності, кожна громада може обрати свій варіант подачі заявки:

  • через електронну систему взаємодії органів виконавчої влади,
  • за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
  • фізично (паперовий варіант заявки) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

Усі свої запитання ви можете скеровувати координаторці проєкту Олександрі Верлинській: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk