• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині відбулось перше засідання регіональної комісії з реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режим

В області розпочала роботу регіональна комісія з реабілітації  жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму. Її перше засідання відбулося 28 березня 2019 року.

Створення Національної та регіональних комісій з реабілітації відбувається на виконання Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років». Реабілітація поширюється на всіх, хто постраждав від дій комуністичного режиму в 1917-1991 роках.

«Робота такої комісії допоможе людям, які постраждали від репресій тоталітарного режиму, відновити свої права», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. 

До складу комісії увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, прокуратури, СБУ, громадських організацій, історики, науковці, правоохоронці.

«Сподіваюся, завдяки нашій плідній роботі вдасться відродити ту історичну справедливість та «відбілити» тих людей, яких, можливо, вже навіть немає в живих, від штампів комуністичного режиму», – сказав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Під час першого засідання комісії одноголосно затвердили керівний склад. Головою обрали керівника  ГО  «Полтавське обласне товариство політичних в’язнів та репресованих» Анатолія Банного.

«Дякую за довіру громаді. Сподіваюся на подальшу нашу плідну співпрацю», – сказав Анатолій Банний.

Заступником обрали члена Полтавської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів» Олександра Білоруса, секретарем призначили першого заступника директора Департаменту – начальника управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Юрія  Варченка.

На першому засіданні комісія розглянула заяви громадян  про визнання реабілітованими.

 

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk