• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі вперше відбувся семінар-практикум «Освітня експіріенс-платформа: наукові МАНдрівки»

Уперше на Полтавщині відбулася «Освітня експіріенс-платформа: наукові МАНдрівки», яка об'єднала в собі кілька наукових ініціатив. Її мета – синергія зусиль як молодих науковців, так і досвідчених вчених за активного сприяння ОВА та інших органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Уперше в області великим загалом зібралися педагоги – наукові керівники вихованців Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, щоб поділитися досвідом підтримки й супроводу обдарованої учнівської молоді в сучасному інформаційно-освітньому просторі.
«МАНівська культура – дуже потужна й перспективна тема для молоді. Нам усім варто докладати зусиль, щоб молоді люди прагнули займатися наукою, а результати цієї роботи мали праксіологічний характер. Полтавщина має потенціал і потужних науковців-наставників, які відомі в Україні та за її межами. Більшість МАНівців повернулись із перемогою національного рівня, коли представляли свої наукові роботи в Києві. Такі історії повинні стати історіями успіху. Надалі маємо працювати на спільній платформі, яка дасть позитивні результати із залучення міжнародних партнерів», – зазначив заступник начальника ОВА Антон Чубенко.
МАНівський рух на Полтавщині доволі розгалужений. У 2022-2023 навчальному році на ІІІ заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України Полтавщину представляв 61 учасник. 39 конкурсантів отримали нагороди. 8 учнів стали лауреатами стипендій Президента України. Досягти успіху їм допомогли педагоги – наукові керівники, які зуміли зацікавити та спонукали до створення стартапів чи участі в івентах.
Подякував за небайдужість і віддану працю педагогам директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський.
«Зацікавити дітей до наукової діяльності непросто. Цього року маємо переможний результат: Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів. Хочу зауважити, що й перемоги на полі бою починаються в наукових лабораторіях. Саме там створюють технології, що допомагають нищити ворога», – зауважив Євген Кончаковський.
Молодь тонко відчуває зміни, вона є рушійною силою змін. Одне із завдань наукових керівників – зацікавити її навчатися та працювати на Полтавщині, говорить в.о. директора Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді Валерій Биков.
«Спрямованість Малої академії наук – на розвиток наукового світогляду, популяризацію науки та формування дослідницьких компетенцій. Молодь цікавиться передовою наукою. І ми мотивуємо до цієї роботи. Цього року в нас з’явилося кілька нових секцій, пов’язаних з оборонними технологіями», – наголосив Валерій Биков.
На семінарі для педагогів виші Полтавщини представили власні навчальні платформи формування професійних компетенцій у майбутніх фахівців для роботи із сучасними технологіями, бо більшість освітніх послуг і сервісів у вищій освіті області диджиталізована, зміст освітніх програм адаптується до вимог сьогодення, і наукові керівники майбутніх студентів повинні мати уявлення про них.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk