• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко поспілкувався з учасниками соціального проекту «Рука допомоги»

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізовувався в Полтавській області Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку з 2015 по 2018 роки. У його межах залучали до роботи працездатних непрацюючих членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу,  малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Упродовж реалізації ініціативи на Полтавщині 1949 осіб виявили бажання взяти в ній участь. Із них 403 – внутрішньо переміщені особи та 1546 – члени малозабезпечених сімей.

«Цей проект був вдалим експериментом. Якщо людина має бажання працювати, то необхідно створити всі умови і можливості для її саморозвитку. Так, держава піклується про малозабезпечені сім’ї, надає соцдопомогу, але вона невелика. Необхідно створити такі умови для людей, де б вони змогли себе реалізувати, адже вони – майбутнє нашої держави», – зазначив Павло Розенко.

 «Проект дає змогу людям стати соціально незалежними від держави і започаткувати власну справу. Приємно спостерігати, коли свої задуми, проекти люди втілюють у життя, і як це все потім розвивається. Полтавщина була однією з перших областей, де реалізували пілотний проект «Рука допомоги». У 2018 році ми подали зміни до проекту і наразі є можливість не просто надати кошти нашим підприємцям, а виділити ресурси для того, щоб розширити робочі місця. Ми розробили обласну програму, щоб підтримати малозахищених людей і тих, які хочуть працювати. «Рука допомоги» – це проект, де раціонально використовують державні кошти», – розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

За направленнями обласної служби зайнятості працевлаштовані 633 учасники пілотного проекту (120 осіб – ВПО та 513 членів малозабезпечених сімей). До участі в громадських і тимчасових роботах залучили 496 осіб (96 ВПО та 400 малозабезпечених).

48 учасників проекту (23 ВПО і 25 малозабезпечених) одержали фінансову допомогу для започаткування власної справи.

«Нині 47 учасників закупили заявлені в їхніх бізнес-планах обладнання та матеріали для підприємницької діяльності на загальну суму  понад три мільйони гривень. Із 2018 року передбачене надання фінансової допомоги діючим суб’єктам господарювання, які створюють робочі місця для учасників пілотного проекту. 24 роботодавці отримали позитивні висновки комісії про надання їм фінансової допомоги на загальну суму 1,67 мільйона гривень. Завдяки цьому створено 51 нове робоче місце й відповідно працевлаштовано 18 ВПО, 24 члени малозабезпечених сімей і 9 учасників АТО», – зазначила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

 

 

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk