• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині відбувся третій Форум ОСББ

Участь у Форумі взяли голови ОСББ міст і селищ області, де створені ОСББ, представники обласних і місцевих установ, організацій та служб, робота яких тісно пов'язана з ОСББ.

Актуальність проведення такого Форуму полягає у  розв'язанні конкретної проблеми – підвищення рівня обізнаності голів та членів ОСББ за допомогою комунікації з державними структурами для прозорого та чіткого функціонування житлових об'єднань і розуміння перспективи нововведень, що пропонуються для розв'язання нагальних питань. Протягом Форуму провели панельні дискусії та створили Раду голів ОСББ Полтави.

Мета заходу – сформувати якісний підхід до створення ОСББ на Полтавщині та підвищення рівня обізнаності чинних голів ОСББ.

«Наразі в Україні нараховується близько 30 тисяч ОСББ, із них 26,5 тисячі – це ті, які дійсно працюють. На Полтавщині – 775 ОСББ. Є й такі, що ще перебувають у стадії створення й отримання будинків на баланс. Для нас перепона роботи ОСББ – це нерозуміння органів місцевого самоврядування, що передача в управління будинків сприяє тому, що бюджет – міський, районний чи ОТГ – знімає з себе навантаження з утримання приватної власності, яка не має ніякого стосунку до територіальної громади. Таким чином в органів місцевого самоврядування є можливість витрачати кошти на загальні потреби громади», – наголосив  голова асоціації підтримки ОСББ м. Полтави Олег Тертишник.

Також він зауважив, що наразі на Полтавщині є близько 11 мільйонів метрів квадратних житлової забудови, із неї близько 17-18 відсотків – це площі, які обслуговуються ОСББ або житлово-будівельними кооперативами.

«Форум – це майданчик, де збираються відповідальні квартиронаймачі, які наразі організувалися, взяли на себе відповідальність за своє житло та можуть поділитись тими досягненнями, які вони зробили. На жаль, у Полтаві небагато є прикладів утеплення будинків. У Кременчуці таких заходів зроблено більше. Полтаві потрібно ще попрацювати у напрямку створення ОСББ. Впевнений, що є відповідальні власники квартир, які зацікавлені у  співпраці з міською, обласною владою за програмами,  які маємо в облаштуванні будинків, та щоб вони споживали менше тепла, електроенергії, води й люди побачили  у своїх платіжках менші суми», – зазначив заступник директора – начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Едуард Рева.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk