• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Підтримка сімей, які усиновили дітей у 2023 році

У Полтавській області вже не перший рік реалізується проєкт МБО «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна по підтримці сімей, які прийняли дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, в свою родину на правах рідної.

Співпраця служб у справах дітей регіону з Благодійним фондом є додатковою конкретною, практичною допомогою сім’ям, щоб підтримати новостворені родини на їхньому шляху до щасливого та стабільного майбутнього. Старт програми підтримки таких родин у 2023 році було приурочено до Дня усиновлення 17 вересня.

Громадяни, які усиновили дітей в 2023 році та зараз мешкають в Україні отримали додаткову благодійну грошову допомогу. Розмір грошової допомоги на одну усиновлену дитину становив від 7 тис. грн до 33 тис. грн. Нині вже 12 сімей Полтавської області, які усиновили дітей у цьому році, встигли скористатися можливістю отримати додаткову благодійну грошову допомогу.

Загалом у цьому році на Полтавщині було усиновлено 28 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

З інформацією про дітей, які мріють про свою власну сім’ю, можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/children/search.php.

За додатковою інформацією можна також звернутися до служби у справах дітей облвійськадміністрації за телефоном +380 532 50 27 27, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Благодійний фонд ,,СОС Дитячі Містечка” розташовано за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 46В, телефон: (для звернень) +38050 361 38 03, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , https://sos-ukraine.org/kontakty/.

Служба у справах дітей ПОВА

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk