• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області готуються до проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

У Полтаві відбувся обласний семінар організаторів І етапу (районного, міського, ОТГ)  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Понад 60 освітян взяли участь у заході.

Директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар розповів про минулорічні результати гри та плани на нинішній рік.

«Такі семінари ми організовуємо традиційно, кожного березня, напередодні проведення районних, міських, в ОТГ етапів гри «Сокіл» («Джура»). Розглянули нормативні документи, якими користуються організатори під час проведення цих етапів, підготовки команд освітніх закладів до участі як у районних етапах, так і в обласних. Минулого року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №845 від 17 жовтня 2018 року, якою затвердив нове положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Нині ми розглядаємо зміни до нього та  враховуємо їх у роботі, при організації проведення заходів гри», – розповів Станіслав Комісар.

З кожним роком на Полтавщині кількість роїв гри «Сокіл» («Джура») збільшується. За словами Станіслава Комісара, наразі їх 257 роїв. Відповідно до цьогорічних змін формуватимуть курені і в освітніх закладах. Курінь – це утворення декількох роїв. До гри залучатимуть учнівську молодь різних вікових категорій: школярі 15-17 років – молоді козаки, хлопці і дівчата до 14 років – це джури, а новаки, або козачата – діти від 6 до 10 років.

 

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk