• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині планують створити міжшкільні ресурсні центри з викладання предмету «Захист України»

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Полтавській обласній військовій адміністрації. Участь у ньому взяли начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, представники депутатського корпусу та керівники структурних підрозділів ОВА.

«Хочу відзначити роботу Громадської ради як дорадчого органу при облвіськадміністрації. Як обласна влада ми будуємо свою роботу за принципами прозорості й відкритості. Залученість представників громадських організацій дуже важлива для нас, адже саме ви добре знаєте актуальні потреби й запити жителів Полтавщини. Тож маємо вибудовувати наші відносини за принципом партнерських стосунків. Сьогоднішня зустріч – це відкритий діалог. І так буде й надалі, – сказав Філіп Пронін. – Організації, представники яких входять до складу Ради, займаються волонтерством, допомагають військовим та ВПО. Тож спільними зусиллями, впевнений, що наші захисники та захисниці отримуватимуть більше підтримки».

Серед питань порядку денного – створення міжшкільних ресурсних центрів із викладання предмету «Захист України» у Полтавській області. Діяльність зазначених центрів визначена Положенням про міжшкільний ресурсний центр, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 № 1221.

«У міжшкільному ресурсному центрі можуть бути створені умови для навчання учнів одразу кількох або ж усіх закладів освіти територіальної громади. Проводити як шкільні, так і позашкільні заняття. Такий підхід дає можливість сконцентрувати ресурси та забезпечити кращі умови надання якісної освіти одразу для великої кількості її здобувачів», – розповіла голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Громадської ради при ОВА Марина Єщенко.

Заступник начальника Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Едуард Бородай зауважив, що такі центри успішно функціонують у багатьох областях України.

«Вони забезпечують більш поглиблене вивчення предмету «Захист України», дають ширший спектр можливостей. Співпраця між міжшкільним ресурсним центром та школами відбувається шляхом укладення двосторонніх цивільно-правових угод, відповідно до яких школа може передавати центру педагогічне навантаження з предмету «Захист України», а центр у свою чергу забезпечуватиме відповідний обсяг оволодіння матеріалом», – зауважив Едуард Бородай.

Також учасники засідання обговорили питання співпраці громадських об’єднань із закладами освіти. Голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Громадської ради при ОВА Андріан Литовченко зауважив, що навіть в умовах війни в Україні проводять змагання як від спортивних федерацій, так і на аматорських рівнях.

«Аматорські змагання за рівнем проведення й безпеки, можливостей, які пропонуються, не поступаються, а за кількістю учасників часто і перевершують професійні змагання. В межах співпраці щодо залучення учнів та студентів закладів освіти області пропонується використати можливості спортивних громадських об’єднань та федерацій для створення спільного календаря стартів та спільної програми підготовки», – розповів Андріан Литовченко.

Крім того, начальник Полтавської митниці Олександр Горбов розповів про зміни у Митному кодексі України, які набули чинності в листопаді цього року.

За підсумками обговорення підготовлені відповідні рішення та рекомендації.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk