Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі відзначили День українського добровольця

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулися урочисті заходи до Дня українського добровольця. Десятьом воїнам-полтавцям вручили відзнаки Полтавської обласної ради. Представники громадських організацій відзначили бійців грамотами.

У глядацькій залі театру зібралися воїни-добровольці, їхні сім’ї, рідні полеглих військовослужбовців, учасники добровольчих формувань, волонтери, молодь і громадськість. Присутні спільно виконали Гімн України та вшанували пам’ять полеглих борців хвилиною мовчання.

Відзнаки Полтавської обласної ради – нагрудні знаки «За вірність народу України» ІІ ступеня вручили воїнам-полтавцям заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь і депутат обласної ради Руслан Рогов.

– Доброволець – це той, хто добре розуміє призначення людини на цій землі й виконує свої обов’язки за покликом серця. Велике серце й патріотизм – ось що вирізняє добровольців із-поміж інших людей. Нехай Господь оберігає їх і допомагає Україні, щоб вона була могутньою і незалежною. Низький уклін матерям і дружинам за їхніх чоловіків, які віддали життя за майбутнє нашої держави. Вічна пам’ять полеглим воїнам, – зазначив Микола Білокінь.

– Завдяки добровольцям, українському духу вдалося зупинити російського агресора. Мабуть, ворог сподівався, що йому вдасться швидко завоювати нашу країну, але добровольці як справжні, гідні українці стали на захист своєї землі й живим щитом захистили нас. Спасибі. Дай, Боже, нам якнайшвидше здобути перемогу й зажити мирним життям, бо мир в Україні настане тільки після нашої перемоги, – наголосив Руслан Рогов.

Нагрудними знаками «За вірність народу України» ІІ ступеня відзначили учасників бойових дій в зоні АТО Андрія Усакова, Василя Слив’яка, учасників АТО Віктора Бандуровського, Ярослава Давиденка, Сергія Половка, Едуарда Ревенка, Олександра Стеценка, Валерія Тихоненка, Олександра Юренка. Грамотою Полтавської обласної ради нагородили учасника бойових дій в зоні АТО Віталія Запеку.

Після урочистостей відбувся показ документального фільму «Невидимий батальйон» про участь українських жінок у війні з Росією.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Верховної Ради України №1822-VIII від 17 січня 2017 року День українського добровольця відзначається в країні щорічно 14 березня.

_20193.jpg

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk