• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Юлія Лапутіна: Мінветеранів розподілило всі 5,5 млрд грн житлових субвенцій, 700 ветеранів вже отримали грошові компенсації

Міністерство у справах ветеранів України завершило розподіл субвенцій на виплату грошової компенсації для придбання житла за чотирма бюджетними програмами в обсязі 5,5 мільярдів гривень, які передбачені на 2023 рік. За рахунок розподілених коштів грошову компенсацію за житло цьогоріч отримають майже 2500 осіб.

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Йдеться про ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в бойових діях на території інших держав, Революції Гідності, та членів сімей загиблих (померлих) з числа таких ветеранів.

Це особи, по яким прийнято рішення про призначення грошової компенсації на 01.03.2023 і рішення про виплату грошової компенсації тим ветеранам, які вдруге вимушено перемістилися з територій бойових дій чи тимчасово окупованих агресором населених пунктів після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Виплату грошової компенсації за житло буде здійснено бенефіціарам на спеціальні рахунки, які вони відкривають в Ощадбанку. Після отримання коштів особи придбають житлові приміщення, які вони попередньо обрали самостійно. Таке житло може бути, як на вторинному ринку, так і на первинному — за умови, що воно обов’язково введено в експлуатацію.

“Ці кошти розподілено по всій Україні відповідно до потреб, крім тимчасово окупованих територій та районів, де точаться активні бойові дії. Таким чином, ветерани війни, а також члени їхніх сімей зможуть нарешті придбати житло, хто в цьому році, хто в наступному. На сьогодні грошову компенсацію вже виплачено більше ніж 700 особам зазначеної категорії, з них 13 ветеранів придбали житло”, – поінформувала Юлія Лапутіна.

Міністр також повідомила, що в умовах викликів сьогодення завдяки спільній та продуктивній роботі з Офісом Президента України, Урядом, Міністерством фінансів, Мінветеранів вдалося передбачити у проєкті Державного бюджету на 2024 рік видатки в обсязі 5,2 млрд гривень на виплату грошової компенсації за житло. Це дасть можливість забезпечити житлом тих одержувачів, які перебувають в черзі на її виплату на 01.03/06.2023.

З покроковою інструкцією щодо забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх родин можна ознайомитися за цим посиланням.

Нагадаємо, 15 вересня Уряд затвердив проєкт держбюджету на 2024 рік, в якому вдвічі збільшив фінансування ветеранської політики — до 14,3 млрд грн.

 

Мінветеранів 

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk