• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині до опалювального сезону комплексно підготовлені 91% об’єктів житлового фонду

Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період триває згідно із затвердженими графіками. Про це на апаратній нараді повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА Едуард Рева.

Районні військові адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування розробили плани-графіки реагування на випадок блекауту. У вересні-жовтні проводять стрес-тести для узгодження дій кожної відповідної служби.

«Нині комплексно підготовлено до функціонування в осінньо-зимовий період 91% житлового фонду, 98% закладів соціальної сфери, 100% загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, 89% закладів охорони здоров’я та 91% котелень»,– повідомив Едуард Рева.

Усі комунальні підприємства готуються до того, що опалювальний сезон може проходити в умовах значних обмежень.

«Єдиним варіантом безперебійної роботи підприємств житлово-комунального господарства під час опалювального сезону залишається забезпечення їх резервними джерелами енергопостачання. 120 критично важливих об’єктів водопровідно-каналізаційного та теплового господарств забезпечені генераторами», – зазначив Едуард Рева.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін дав доручення приділити увагу підготовці теплопостачання проблемних мікрорайонів. Тепло в оселях полтавців має з’явитися вчасно.

«Область має 42 генератори, які передасть на баланс теплопостачальних підприємств. Наступного тижня їх вже можуть встановлювати, – зазначив Дмитро Лунін. – Решту генераторів підприємства зможуть придбати самотужки».

Також Дмитро Лунін наголосив, що в районах необхідно провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо погашення боргів за спожиті комунальні послуги. Це дасть можливість підприємствам зменшити заборгованість за природний газ та сприятиме стабільному проходженню опалювального сезону.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk