• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Внутрішній моніторинг якості освіти під час війни: подолання освітніх втрат

Зрозуміти масштаби впливу війни на результати навчання учнів можна завдяки моніторинговим дослідженням. Для цього треба визначити точку відліку, що дозволить зрозуміти стан справ у школі. Під час одного з таких досліджень більше половини дітей, які взяли в ньому участь, виконали менше половини завдань, що свідчить про наявний об’єм матеріалу, який не засвоєний.

«Системна діагностика «освітніх прогалин» суттєво поліпшить ситуацію. На це вказують і підсумки досліджень, які проводить Державна служба якості освіти України. Так, вищі результати з математики та української мови демонструють учні, які отримують зрозумілі пояснення навчального матеріалу та доступні критерії щодо виконання завдань», — зазаначив Іван Юрійчук, заступник Голови Державної служби якості освіти України, під час відкриття вебінару «Внутрішній моніторинг якості освіти під час війни», що відбувся 14 вересня 2023 року.

Чому важливо моніторити динаміку навчальних досягнень учнів та відстежувати освітні втрати під час війни розповіла Олена Ліннік, докторка педагогічних наук, експертка ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти» проєкту SURGe.

Спікерка зазначила, що на сьогодні психоемоційної підтримки потребують як учні, так і вчителі. Керівництво школи під час розроблення стратегії подолання навчальних втрат має враховувати цей фактор і підходити до вирішення даного питання індивідуально з кожного предмету.

Діагностику та коригування навчальних втрат можливо здійснити, застосовуючи платформу «Всеукраїнська школа онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/), на якій розміщено відповідні тести.

Участь у вебінарі взяли близько 600 осіб: педагоги Полтавської, Вінницької, Житомирської, Київської, Тернопільської областей.

Нагадаємо: Державна служба якості освіти України спільно із проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) презентувала результати першого року загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, що було проведене серед репрезентативної вибірки учнів 6-х і 8-х класів шляхом тестування з математики та української мови.

З матеріалами дослідження можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3QZsoTX

Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk