• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині стартував проєкт Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery

В обласному центрі презентували проєкт Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery, мета якого – покращити потенціал кваліфікованої робочої сили для відновлення та економічної розбудови України.

Проєкт реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за підтримки Мінекономіки і МОН України у шести областях.

Керівник проєкту Міхаель Пауло розповів про цілі «пілоту».

«Із лютого 2022 року Полтавщина стала своєрідним хабом для переселенців та релокованого бізнесу. Для нашого проєкту важливо співпрацювати з громадами та органами влади для створення освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та інтеграції внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, ветеранів, – зазначив Міхаель Пауло. – Для побудови нової української економіки необхідні не лише інженери, а й кваліфікована робоча сила: будівельники, сантехніки, працівники сфери обслуговування. Наш проєкт орієнтований допомогти здобути освіту чи перенавчити людей не лише на базі закладів профтехосвіти, а й центрів зайнятості».

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко сказав, що невипадково Полтавщина потрапила до пілотного проєкту.

«Питання відновлення країни – на порядку денному. Дуже актуальна тема підготовки фахівців, і добре, що цей проєкт розрахований на різні верстви населення. На Полтавщині є чудові заклади професійно-технічної освіти, є гарна база та фахівці, тому вони потребують ще більшої підтримки міжнародних партнерів для розвитку», – розповів Олександр Лемешко.

До обговорення питання реалізації проєкту на Полтавщині долучилися представники профільних департаментів Полтавської ОВА, бізнесу, професійної (професійно-технічної) спільноти, служби зайнятості.

Уже проведене дослідження щодо змін на ринку праці, міграції всередині країни та поза її межами, використання трудового потенціалу, як пристосовуються заклади освіти до нових реалій.

У ході реалізації проєкту буде охоплено сектори будівництва, енергетики, сільського господарства, транспорту та сфери послуг. У закладах професійної та професійно-технічної освіти навчання відбуватиметься за 14 кваліфікаціями для нових кардрів та перенавчання уже дорослого населення.

Зустріч провели в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області.

Нагадаємо, Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

 

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk