• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Навчальні втрати: виявлення та інструменти подолання — відбувся онлайн-семінар для педагогів Полтавщини

Вже більше ніж три роки поспіль значна частина здобувачів освіти не можуть повернутись до звичного режиму навчання. Спочатку через пандемію, а потім – повномасштабне вторгнення росії. Оцінити наслідки такого тривалого порушення освітнього процесу в Україні наразі дуже складно, проте можливо.

Державною службою якості освіти України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) проведено дослідження, спрямоване на виявлення навчальних втрат, пошуків механізму їх подолання.

Одним із інструментів для виявлення навчальних втрат/розривів/прогалин є діагностичні тести з української мови та математики на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО). Про використання інструментів з подолання навчальних втрат розповіли фахівці управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Юрій Кращенко, Олександр Чернобель, Ірина Тутак під час онлайн-семінару, який відбувся 22 серпня 2023 року.

«Втрати у результатах навчання до яких призвела повномасштабна війна та пандемія, можливо подолати лише за умови вчасного їх виявлення. Завдяки дослідженню вдалося з’ясувати не лише чинники цих втрат, а й розробити  рекомендації та інструментарій аби подолати ці втрати», — зауважив Юрій Кращенко, начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.

У онлайн-семінарі «Навчальні втрати: виявлення та інструменти подолання» взяло участь понад 300 освітян: представники місцевих органів управління у сфері освіти, директори/заступники директорів, завідувачі філій закладів загальної середньої освіти, директори/консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, науково-педагогічні й педагогічні працівники, здобувачі  освіти, методисти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавської академії неперервної освіти імені М. В. Остроградського, Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А. С. Макаренка. Учасники отримали  не лише рекомендації щодо подолання освітніх втрат, а й ознайомилися з цифровим діагностичним інструментарієм на платформі ВШО щодо їх виявлення.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk