• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

#Тияк: Перші результати опитування користувачів і надавачів послуг із ментального здоров’я у Полтавській області

Відбулося чергове засідання робочої групи з ментального здоров’я при Координаційному центрі підтримки цивільного населення Полтавської ОВА. Учасники заходу обговорили перші оглядові результати проведеного опитування щодо потреб з психосоціальної допомоги в Полтавській області.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлія Ющенко ознайомила присутніх із ключовими аспектами проведеного дослідження та звернула увагу на важливості посилення сервісів з ментального здоров’я в громадах з урахуванням отриманих даних.

«У регіоні було опитано понад 2 000 людей: службовці, представники сфери освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, соціальні працівники тощо. Більшість опитаних різною мірою відмічають у себе зростаючий рівень панічних настроїв. Крім того, скаржаться на підвищення рівня робочого навантаження з початком повномасштабної війни. Серед головних розрад у житті, що допомагають подолати стрес, відмічають відпочинок, спілкування з рідними, друзями та дітьми», – розповіла Юлія Ющенко.

За її словами, більша частина респондентів готові обговорювати власний ментальний стан з психологом або сімейним лікарем. Лише 12 відсотків взагалі не налаштовані спілкуватися на цю тему.

Серед питань, що найбільше турбують опитаних людей в Полтавській області: Коли закінчиться війна? Коли Україна переможе? Як жити й не зневіритись під час війни?

«Регіональні координатори виконали вагому роботу та актуалізували дуже важливі для соціуму питання. Абсолютно зрозуміло, що люди потребують та чекають на підтримку. І така можливість для українців щодня стає доступнішою завдяки Всеукраїнській програмі ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська. В її межах все більше лікарів первинної ланки навчаються за програмою ВООЗ mhGAP й допомагають долати розлади та стрес. Також вони можуть у разі необхідності направити та супроводити до спеціалізованого фахівця», – наголосила директорка з координації органів центральної і виконавчої влади Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ та радниця Прем’єр-міністра України Ірина Микичак.

Нагадаємо, що на Полтавщині 31 заклад медичної допомоги надає психосоціальну підтримку населенню.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk