• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В Україні триває анкетування щодо потреб з психосоціальної допомоги в своїх областях

Регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я проводять широке анкетування щодо потреб з психосоціальної допомоги в своїх областях. Головне визначити яка саме потрібна допомога, кому та в якій кількості. Як триває цей процес та перші результати опитування обговорили під час щотижневої онлайн-зустрічі регіональних координаторів у Координаційний центр КМУ / Mental Health UA.

Протягом липня в дев'яти областях анкетували майже 28 000 респондентів: людей різного віку, професій, соціального статусу. Попередні висновки досліджень підтверджують необхідність посилення сервісів з ментального здоров’я в громадах.

Наприклад, кожен шостий пенсіонер нещодавно перебував у стані паніки й нічого його не могло заспокоїти. Для молоді більш характерне відчуття надмірної байдужості до речей, що зазвичай подобались раніше. Також саме нове покоління частіше почувається зневіреним та замислюється про сенси майбутнього.

Модератор зустрічі, експертка з психічного здоров'я Координаційного центру Ольга Горбаньова акцентувала увагу всіх учасників на тому, що більшість і серед людей поважного віку, і серед молоді готові спілкуватися про своє ментальне здоров’я насамперед з фаховим психологом або з сімейним лікарем. А найбільшу довіру в комунікаціях викликає інформація, що опублікована на медіа-майданчиках державної або місцевої влади.

Саме тому одна з головних місій Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська полягає в тому, аби наблизити один до одного отримувача та надавача психосоціальних послуг.

«Важливо, що регіональні координатори вже стають впізнаваними в областях. Вони будуть центрами тяжіння усіх процесів щодо ментального здоров’я. Навколо вас збираються усі, хто хоче долучитися до впровадження програми. Ви виступаєте каталізаторами подій, що вже зараз впливають на посилення сервісів з ментального здоров’я на рівні регіонів та окремих громад», - звернулась до учасників наради директорка з координації органів центральної і виконавчої влади Координаційного центра з психічного здоров’я при КМУ та радниця Прем’єр-міністра України Ірина Микичак

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ.

#тияк

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk