• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Із початку року полтавські піротехніки здійснили 63 знешкодження вибухонебезпечних предметів

Про мінну безпеку та досвід розмінування звільнених територій розповіли під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини начальник частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ГУ ДСНС у Полтавській області Максим Шаламович і заступник начальника вибухотехнічної служби ГУ НП у Полтавській області Артем Бондаренко.

«Із початку цього року полтавські піротехніки залучалися до 63 знешкоджень вибухонебезпечних предметів на території Полтавської області. З них 10 – знищення сучасних боєприпасів. Ліквідовано 280 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових воїн. Обстежено 22 700 квадратних метрів території області», – повідомив Максим Шаламович.

На деокупованих територіях нині зустрічається багато неспрацьованих та навмисно залишених ворогом боєприпасів. Їх знаходять у різних, часом неочікуваних, місцях: у дитячих іграшках, меблях, будівельних матеріалах, канцелярському приладді.

Спікери розповіли, що були випадки,  коли місцеві жителі, нехтуючи власною безпекою, самостійно намагалися їх знешкодити. Тож доводилося відповідним службам виїжджати і на ліквідацію наслідків вибухів.

«Цього року відбулося 22 виїзди на вибухи в Полтавській області. Загалом вже здійснили 249 виїздів. І кожен для нас – бойовий. Вибухотехніки не знають, що на них чекає: снаряд, міна, граната, саморобний вибуховий пристрій, розтяжка, чи він один, чи їх там кілька. А найважливіше завдання – зберегти життя і населення, і фахівців. Тим більше, що полтавські вибухотехніки і піротехніки беруть участь у розмінуванні деокупованих територій України», – говорить Артем Бондаренко.

Спікери розповіли про види боєприпасів та інші вибухонебезпечні предмети, з якими доводилося працювати, нагадали правила безпечної поведінки при їх виявленні. Продемонстрували зразки сучасних боєприпасів, охарактеризували їхні тактико-технічні характеристики.

Особливу увагу учасники брифінгу акцентували на дотриманні громадянами правил безпеки при виявленні підозрілих предметів:

  • не чіпати підозрілий предмет;
  • відійти на безпечну відстань;
  • повідомити відповідні служби: поліцію та ДСНС.
Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk