• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині розширюватимуть мережу підрозділів добровільної пожежної охорони

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін разом із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким підписали Меморандум про співробітництво з ГС «Пожежні – рятувальники України» та ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Документом передбачені заходи, спрямовані на посилення пожежної охорони й підтримку рятувальників області.
Один із важливих пунктів – залучення громадян до членства в підрозділах добровільної пожежної охорони, які утворюються органами місцевого самоврядування та функціонують на території Полтавщини.
«В межах співробітництва передбачений комплекс заходів задля підвищення рівня безпеки в області й підтримки рятувальників усіх рівнів. Йдеться про залучення людей до підрозділів добровільної пожежної охорони в громадах, їх матеріально-технічне забезпечення. Це підсилить роботу рятувальників, а в результаті будуть збережені життя людей», – наголосив Дмитро Лунін.
Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб зауважив, що така співпраця з громадськими спілками допоможе захистити населення від надзвичайних ситуацій.
Як зазначив голова правління ГС «Пожежні – рятувальники України» Ігор Гасек, новостворені підрозділи добровільної пожежної охорони реагуватимуть насамперед на ліквідації наслідків аварій, катастроф, пожеж та рятування на воді.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk