• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відсвяткували День незалежності Азербайджану

Урочистості, присвячені Дню незалежності Азербайджану, провели в обласній філармонії. Долучився до заходу заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

«День незалежності – це символ великої єдності народу. Вітаю всю азербайджанську громаду. Дякую народу та уряду цієї країни за підтримку нашої держави. Ще з початку повномасштабного вторгнення росії Азербайджан почав одним із перших надавати гуманітарну допомогу Україні, – зауважив Ігор Панченко. – Полтавщина ще до воєнних часів тісно співпрацювала з Азербайджаном. Основними напрямами були економіка й освіта, на постійній основі співпрацювали наші виші».

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов акцентував, що це свято особливе для азербайджанського народу. Подякував керівництву області за підтримку азербайджанської діаспори.

«Азербайджан у його боротьбі за незалежність пройшов нелегкий шлях, сповнений трагедій. Свого часу Україна підтримувала нас. Сьогодні ми підтримуємо її та надаємо гуманітарну допомогу, – розповів Афган Салманов. – Азербайджан сьогодні – це демократична, мультикультурна, багатонаціональна держава, у якій всі народи почуваються вільно. Він став важливим суб'єктом на світовій політичній арені та надійним партнером Європи у забезпеченні енергетичної безпеки».

На заході на знак підтримки українського народу Почесний консул передав сертифікат на отримання 12 телевізорів, 12 чайників і кронштейнів для облаштування модульного містечка для ВПО. 

Після офіційної частини для гостей свята виступили творчі колективи. Відкрили концертну програму Гімном України та Азербайджану у виконанні військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk